Firmalar çoğunlukla çalışanlarına cihaz sağlama ihtiyacı duymaktadır. Bu durum özellikle bireysel cihazlarla çalışmanın iş veriminde olumsuz etkisinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bir marka ve model seçilmekte ve çalışanlara toplu biçimde tesisi yapılmaktadır. Bu konuda kurumların bir kısmı IPad cihazları özellikle tercih etmektedir. Bu tercihin farklı sebepleri bulunabilmektedir. Model, işletim sistemi ya da çalışılan sektöre uygunluğunu yanı sıra IPad kurumsal servis hizmetlerinin de bu konuda fazlasıyla etkisi bulunmaktadır. Kurumsal servis hizmeti veren firmalar ile iletişim kurularak cihazların ve aksesuarların toplu alımı konusunda da avantaj sağlanabilmektedir. Ayrıca bu firmalar doğru model seçimi hakkında da teknik destek verebilmekte ve bu sayede mağduriyetler büyük ölçüde giderilmektedir.

 

Kurumsal olarak elde edilen cihazlarda da arızalar sıklıkla meydana gelebilmektedir. Ancak kişisel telefon ya da tabletlere göre bunların bir anca çalışır duruma getirilmesi oldukça önemli olmaktadır. Çünkü içindeki veriler tüm şirketi kapsamakta ve kullanılmamaları mağduriyetlere sebep olabilmektedir. Bu yüzden hızlı bir hizmet alımına ihtiyaç duyulmaktadır. IPad kurumsal servis hizmetleri ile birlikte bu alanda daha avantajlı konuma geçmek mümkün olacaktır. Özellikle kullanım kaynaklı sıkıntılarda daha kısa sürede çözüm yaratılması mümkün olmaktadır. IPad servis hizmetlerine kurumsal olarak anlaşma yapabilmek de mümkün olmaktadır. Bu sayede arıza anında oldukça kısa sürede müdahalenin gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Bu durum iş yerinin ve cihazı kullanan kişinin daha az sıkıntıya girmesini sağlayacaktır.

 

Firmamız alanında uzman teknik personeli ve diğer çalışanları ile kurumsal alanda da gerekli hizmet sağlayıcılığını başarılı bir şekilde yürütmektedir. Parça değişimi, hasar ve sıvıyla temasta müdahale, yazılım gibi birçok alanda gerekli bütün destekler kurumsal müşterilere sağlanmaktadır. IPad kurumsal servis hizmetleri firmalar için oldukça önemli olmaktadır. Ayrıca hiçbir onarım hata payı bırakmamaktadır. Şirketimiz bu konuda gereken dikkati göstermekte ve hizmet sağlayıcılığı yapmaktadır. Kurumsal hizmet almak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgileri alabilmekte ve hizmet kapsamlarını daha geniş bir biçimde öğrenebilmektedir. Ayrıca fiyatlar hakkında bilgi alınması da mümkün olmaktadır. Kurumsal servis alanında güvenli bir hizmet sağlayıcı olan firmamız her alanda müşterilerine destek olmaktadır.

 

Bunun için lütfen telefon ve mail yoluyla bize ulaşın sizi ziyaret edelim.
İletişim

Refranslarımızdan bazıları ;