Akıllı telefonlar ve tabletlerin en önemli parçaları dokunmatik camlar ve ekranlar olmaktadır. Bunlarda meydana gelen arızalar kullanımı neredeyse tamamen engellemektedir. Bu yüzden anında tamirat ihtiyacı doğmaktadır. IPad servis hizmetlerine en fazla bu alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü ekranların ve dokunmatik camların arızalanmasına sıkça rastlanmaktadır. Yanlış kullanım, ekrana aşırı bastırma, sıvı teması ya da düşürme nedeniyle bunlar kaçınılmaz olmaktadır. Ancak giderilmesi mümkün olan bir arıza olduğundan telefondan vazgeçmeye gerek kalmaktadır. Bu yüzden servislerden yardım alınması gerekmektedir. Parça değişimi ile sorun giderilmekte ve yeni bir ekran takılması mümkün olmaktadır.

IPad ekran değişimi yapılacağı zaman gidilecek firma dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Böylece takılan parçanın niteliğinden emin olmak mümkün olacaktır. Ayrıca ölü piksel sorunları gibi istenmeyen durumların yaşanmasının da önüne geçilecektir. Bu sayede arıza giderilmek istenirken daha fazla mağdur olmanın da önüne geçilecektir. Aynı durumlar IPad dokunmatik cam değişimi için de geçerli olmaktadır. Bu nedenle orijinal parça takılması oldukça önemli olmaktadır. Kişilerin taleplerine yanıt bulacağı firmaları tercih etmesi de oldukça gerekli olmaktadır. Böylece sorun yaşandığında da mağduriyetin giderilmesi ve gerekli açıklamaların duyulması mümkün olacaktır. Bu değişimlerde cihazlara hassas davranılması da oldukça önemli olacaktır. Böylece tamirat esnasında daha farklı bir bölüme zarar verilmesi gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Hassas cihazlı sistemler için farklı teknolojik cihazlarla onarım yapılabilmektedir. Günümüzde pek çok firma bunlardan faydalanmaktadır. Böylelikle cihaz korunabilmektedir.

IPad servis hizmeti veren firmamız tüm bu konularda fazlasıyla özen göstermektedir. Cihazların ekran ve dokunmatik bölgelerinin değişimi de aynı biçimde yapılmaktadır. Ayrıca uyumlu parçalar kullanılmakta, herhangi bir kullanım ve çalışma sorunu yaşanmamaktadır. Markanın farklı modelleri bulunmaktadır. Ancak her biri için hizmet sağlayabilmekteyiz. Bu konuda desteğe ihtiyacı bulunanların iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Böylelikle hiçbir mağduriyete yer bırakmadan cihazların gereken onarımı yapılacaktır. Müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizden olmaktadır. Bu sebeple işlemlerimiz e bu prensiplere uygun bir biçimde yürütülmektedir.

  • Ortalama onarım süresi servis yoğunluğuna bağlı olarak 1-2 gündür,
  • Serviste kullanılan tüm parçalar Orijinaldir,
  • Bakım ve Onarımlar 3 ay servis garantisindedir.

.